TSC – Novi Pazar 6:0

Kreće se Novi Pazar opasnom stranputicom koja preti da ga odvede u Srpsku ligu, a novi neuspeh još više će pogrejati ionako užarenu atmosferu u klubu sa Jošanice. Nekadašnji superligaš osramoćen je danas u Senti protiv ekipe TSK iz Bačke Topole koja nije imala milosti – 6:0 (4:0).

Ekipa koju predvodi trener Zoltan Sabo do nogu je potukla jedan od najlošijih timova u ligi, a podatak da su čak petorica različitih strelaca davali golove daje posebnu težinu ovom visokom trijumfu. Sve je bilo gotovo već posle uvodnih 20 minuta kada je domaćin ekspresno stigao do tri gola prednosti.

Centarfor Galić i levokrilni napadač Milićević (dva puta) doveli su TSK do laganih 3:0, a do odlaska na odmor i desnokrilni napadač Silađi je pogodio mrežu nemoćnog golmana Novog Pazara Nićiforovića za ubedljivih 4:0.

U drugom poluvremenu u strelce su se upisali još i Miloš Milisavljević u 47. i Nebojša Bastajić u 72. za konačnih i ubedljivih 6:0, posle čega se i jednima i drugima valjda nije igralo, pa su sačekali kraj utakmice.

Posle ove pobede TSK se probio na solidnu poziciju broj pet sa 21 bodom, dok Novi Pazar ostaje na pretposlednjem mestu ispred Slobode sa samo pet bodova i neizvesnom daljom sudbinom.

SRBIJA 2 – 13. kolo